W damskiej garderobie

Najnowsze trendy przemijają, klasyka trwa latami. Płeć piękna ubóstwia prawdopodobnie eksperymentować z własnym wizerunkiem i szafą bez wątpienia dobrze mieć również ciuszki oraz elementy galanterii jakie możemy wybrać właściwie na każdą uroczystość i nie trzeba przez długi czas analizować, jaką stylizację z tych elementów sporządzić.

W dowolnej garderobie powinny być klasyczne jeansy. Odpowiednio zaprojektowane spodnie, praktyczne i dopasowujące do figury mogą być kwintesencją zarówno outfitu do biura jak i na randkę, czy wyjazd weekendowy. Od kilku sezonów najsłynniejszym krojem spodni są „rurki” idealnie przylegające do ciała tak samo pięknie prezentują się też wycieruchy „boyfriend”, czy dzwony.

Równie praktycznym składnikiem w kobiecej garderobie jest dobra a także wielofunkcyjna torba. Korzystna damska torebka musi służyć posiadaczce przynajmniej Świetne są klasyczne szare torebki, jakie można zestawić ze wszystkimi właściwie ubraniami.

Elementem, bez którego większość Dam nie może żyć, jest gustowna sukienka o klasycznym kroju. W zależności od kształtu budowy i osobistych preferencji jednakowo dobrze sprawdzą się suknie z koła, do kolan lub do połowy łydki, w barwach typu granat, butelkowa zieleń, elegancki burgund. Sukienka o stylu wizytowym winna być jednak skromna i bez wielu ozdobnych detali, tak żeby można było bez przeszkód włożyć taką sukienkę na uroczyste spotkania.

Mimo, że w gronie ślubnych są takie, jakie buty na szpilce darzą i sympatią jak i wzgardą, jedno pozostaje bez wątpliwości: bez choćby jednej pary butów na obcasach lub lekkich czółenek nie można stworzyć wielu istotnych stylizacji. Odpowiednio będzie dostosować szpilki do torebki – to mocno przyspiesza tok stwarzania uniwersalnej stylizacji. Jeśli przypadnie nam do gustu brunatna torebka warto rozważyć jeszcze zakup butów w tym kolorku. Komfortowe, dobrze skrojone, buty ze skóry będą służyły przez wiele lat.