Torebka damska, czyli must have dowolnej dziewczyny

Czy masz wśród znajomych dziewczyn trudno wyobrazić nam sobie kobietę, która nie ma przynajmniej kilku torebek damskich. To niepodważalna zawartość każdej kobiecej szafy choć bez wątpienia coraz większą popularność osiągają kobiece plecaki lub zbliżone damskie drobiazgi Co rozważają dziewczyny które zamierzają uzupełnić swoją kolekcję o kolejną nową torebkę?

Zasada główna: każdą torebka się przyda

Znikomy odsetek dziewczyn poświadczy, że ma w szafie jedynie jedną torebkę damską, którą wykorzystuje na każde wyjście. Szczególnie, że koszty zakupu torebek damskich (dodatkowo tych, które są i będą produktami ekskluzywnymi) systematycznie spadają. Powinniśmy koniecznie pamiętać, iż również torebki – identycznie zresztą jak buty – stanowią główny aspekt udanej stylizacji. Określone modele będą akceptowalne na uroczyste przyjęcie w wyszukanym miejscu, jeszcze inne w czasie przyjacielskiego spotkania z koleżankami na wieczorny wypad w miasto. Ogromne znaczenie ma również format torebki; np. dziewczyny jadące do firmy ewentualnie na uczelnię decydują się zazwyczaj na pełniejsze egzemplarze (takie, które pozwolą zmieścić na przykład następny posiłek czy pewne kosmetyki). Z kolei jeśli planują wyłącznie niewielkie sprawunki, regularnie wybierają lekkie torebki, w których bez problemu zmieści się aparat telefoniczny, portfelik lub klucze do mieszkania – co doskonale usprawnia wygodne przeglądanie towarów. Chłopów niestety nie powinno więc dziwić, że w poszczególnych sklepach internetowych pojawiają się już na tym etapie oferty nazywane „torebki hurt”.

Co będzie modne w nadchodzącym sezonie? Torebki hurt czy detal?

Jakie są tegoroczne trendy, w modzie torebkowej? Faceci spytają – torebki prosto z hurtowni czy raczej detalicznie? Co kluczowe, w nadchodzącym sezonie zwyciężają motywy kwiatowe, chodliwe będą oczywiście motywy kocie. Oba wzory obecne będą na torbach. Jeżeli zastanawiacie się jaki wymiar jak również styl nowej torebki, to aktualnie rządzą tak zwane worki, zatem torebki duże, praktycznie zawsze o naprawdę wydłużonych ramiączkach oraz zdecydowanie bez stałej formy. Na popularności niestety straciły kopertówki, jeśli preferujesz mniejsze torby, bynajmniej nie muszą narzekać bo w sklepach znajdziecie mnóstwo listonoszek.